Home » De mening van de Halse Carnavalist

De mening van de Halse Carnavalist

Het is wetenschappelijk bewezen dat mensen graag hun mening geven en zich verantwoordelijk voelen deel uit te maken van een collectieve bevraging. We delen ook graag onze interesses en weten graag wat anderen denken. We zien het dagelijks op onze televisie- en computerschermen:

  • Big Brother, Mijn restaurant, Idool en andere programma’s: sms nu voor uw favoriete kandidaat
  • Miss België, Eurovision Songfestival, Sportman/Sportvrouw van het jaar
  • “Graag hadden wij uw mening over het verbeteren van onze website, u maakt kans op een prijs als u volgende vragen beantwoordt.”
  • “Denkt u dat Herman Van Rompuy kans maakt op het Europees Voorzitterschap?”, “Wenst u een maximumsnelheid van 140 km/u op de autowegen?”, …

Allemaal vragen waar we wel eens even bij stilstonden wanneer ze op ons netvlies verschijnen, zou ik antwoorden of niet.. De Halse Carnavalist is niet anders dachten we zo op GruuteMet.be. Daarom vonden we het een fijn idee om deze nieuwigheid aan jullie voor te stellen:

DE POLL VAN DE WEEK

Neen, we gaan niet op zoek naar alle Pollen, Paulen, Jean-Paulen en aanverwante in de carnavalwereld; maar vragen graag jullie mening over een bepaald onderwerp – gerelateerd aan carnaval.

Wekelijks schotelen we jullie een vraag voor waarop er door middel van meerkeuze gestemd kan worden. Zo krijgen wij en ook de Halse Carnavalsgemeenschap een zicht over wat er in het hoofd van onze carnavalisten omgaat. De poll bevindt zich aan de rechterzijde van de website onder het overzicht van de categorieën. Voel je vrij de antwoorden te bekijken of zelf je mening te geven! Hoe meer opinies, hoe beter meer betrouwbaar het resultaat weergegeven wordt.

Als eerste bevraging – een moeilijke – “Wat is de fijnste carnavaldag voor jou?”.

Veel plezier!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>