foto : Felix Merckx
In de aanloop naar Carnaval Halle (13-14-15 maart 2010) zie je ze verschijnen in de binnenstad… de vlaggen van Carnaval Halle. Plotseling zijn ze daar, wapperend in de wind op de Grote Markt, in de Basiliekstraat, in etalages en bij particulieren.. Naast de talrijke affiches, kalenders en bierviltjes geven zij ook de nodige aandacht aan het fijne carnavalsfeest dat steeds dichterbij komt. Het is een voorbode van het grootste feest in onze stad en er komt dan ook vaak de vraag waar deze vlaggen te koop zijn.
Carnavalsorganisator Halattraction stelt deze vlaggen te koop op evenementen als Halle op Losse Schroeven, Prinsenverkiezing en kindercarnaval aan de democratische prijs van € 25 per stuk.
Natuurlijk hoeft niet iedereen naar één van deze evenementen af te zakken om een vlag aan te schaffen. Geef gerust een seintje op in@Halattraction.be om dit unieke verzamelitem op de kop te tikken. Halattraction neemt dan zo snel mogelijk contact met u op.



